Hafla o.z.  - oriental dance parties

Obcianske združenie Hafla je združením s cielom spájat ludí prostredníctvom tanca, hudby a umenia.

 
 

Hafla o.z. - pravá orientálna párty

Slovo Hafla znamená párty v arabskom jazyku. Spája sa s orientom a vystúpeniami takzvaných brušných tanečníc. Málokto však vie, že orientálny tanec nie je len vlnenie bokmi a trasenie hruďou. Vyvíja sa, preberá prvky z iných tancov, vrátane klasického, spoločenského alebo latinskoamerického či jazzu. Má svoju folklórnu, tradičnú časť aj modernú, pri príprave choreografií no aj pri improvizácii existujú viaceré pravidlá – či tanečné alebo etické, ktoré skutočne profesionálna tanečnica rešpektuje.

Občianske združenie Hafla je združením s cieľom spájať ľudí prostredníctvom tanca, hudby a umenia. Tieto očakávania napĺňame najmä prostredníctvom organizovania orientálnych, neformálnych párty (hafiel) a tanečného festivalu Pressburg dance fest.

Nechceme sa preto orientovať len na kultúru blízkeho východu,  ale aj na tanečné umenie všetkých častí sveta.

Novinky

Hľadáme dobrovoľníkov!

Hľadáme ochotného dobrovoľníka na 24.2. 2017 (priblizne od 18:30 - 22:00), kedy organizujeme akciu Sen noci Orientálnej 2017. Náplňou by bolo výpomoc s predajom bazarového tovaru, poprípade menšie drobné výpomocné úkony, ktoré budú potrebné na mieste.

- každý dobrovoľník ma vstup na akciu zdarma

- o.z. Hafla venuje 10% zľavu na tanečné semináre nami organizované v roku 2017

Ozvite sa do 15.2. na adresu info@hafla.sk

Sen noci Orientálnej 2017

24.2.2017 19:00

Obľúbené kultúrne, spoločenské a tanečné podujatie s bohatým orientálnym programom a brušnými tancami. Tanečno-hudobné predstavenie plné tanečnej krásy, pôvabu a rytmov tancov Orientu.

Hlavnou témou večera je Láska v uliciach Káhiry a našim hlavným hosťom je Alžbetka Tvrdoňová. Môžete sa Tešiť aj na jej seminár v sobotu 25.2. na tému fúzia orientálneho a scénického tanca.

Stredisko kultúry, Bratislava Nové Mesto

vstup:12 eur (Ticketportal)

 

 

Venujte nám 2%, Hafla o.z.

Hafla pre Vás už piatym rokom organizuje orientálne eventy. Oslávte tento rok s nami naplno a orientálne. Už onedlho, 24. februára, môžete na akcii Sen noci orientálnej, či na našej tradičnej Hafle počas roka (dátum upresníme) a na medzinárodnom festivale Pressburg Dance Fest. Budeme radi, ak nám venujete 2%, aby sme sa mohli každým rokom zlepšovať a pozývať zaujímavých hostí.
2% - www.dvepercenta.sk