Hafla o.z.  - oriental dance parties

Obcianske združenie Hafla je združením s cielom spájat ludí prostredníctvom tanca, hudby a umenia.

 
 

Hafla o.z. - pravá orientálna párty

Slovo Hafla znamená párty v arabskom jazyku. Spája sa s orientom a vystúpeniami takzvaných brušných tanečníc. Málokto však vie, že orientálny tanec nie je len vlnenie bokmi a trasenie hruďou. Vyvíja sa, preberá prvky z iných tancov, vrátane klasického, spoločenského alebo latinskoamerického či jazzu. Má svoju folklórnu, tradičnú časť aj modernú, pri príprave choreografií no aj pri improvizácii existujú viaceré pravidlá – či tanečné alebo etické, ktoré skutočne profesionálna tanečnica rešpektuje.

Občianske združenie Hafla je združením s cieľom spájať ľudí prostredníctvom tanca, hudby a umenia. Tieto očakávania napĺňame najmä prostredníctvom organizovania orientálnych, neformálnych párty (hafiel) a tanečného festivalu Pressburg dance fest.

Nechceme sa preto orientovať len na kultúru blízkeho východu,  ale aj na tanečné umenie všetkých častí sveta.

Novinky

Posledná Hafla, Vidíme sa 1.12. 18:00 v La Fieste!

Summer Night Hafla 2019 v La Fieste

Od Šariša až do Káhiry. Spojenie orientálneho i slovenského folklóru, amerického tanečného štýlu Tribal s rôznymi žánrami tanca a hudby.

V spolupráci s La Fiestou organizuje občianske združenie Hafla.
Tešíme sana Vás 22.9. 17:00. Vstup zdarma.

Post-Halloween Hafla - Nightmare Before Christmas

Netradičné spojenie orientálneho, indického tanca a hudby s neorientálnymi štýlmi tanca a show. Fúzie v hororovom a fantasy štýle.
Vstupné: Dobrovoľné

Kedy: 17.11. 2018 19:30
Kde: DK Luky, Viglasska 1, Petrzalka (Pri Braniku)

Program
Ak sa chcete k nám pridať, napíšte do 15.10. na email info@hafla.sk.
Uvítame aj netradičné čísla ako LED show, akrobatické vystúpenia, ... či rôzne herecké scénky. Predstavivosti sa medze nekladú. (Pódium je menšie.)

POZOR
Vyhlasujeme súťaž o zaujímavú grafiku, poprípade aj vlastnú upravenú fotografiu s horrorovo tanečnou tématikou. Výherná grafika bude použitá na plagáte. Posielajte do 15.10. na email info@hafla.sk.